Szlachetna Paczka Finał

W tamtym tygodniu odbył się finał Szlachetnej Paczki,w którym tak jak widać na zdjęciu brała udział rownież nasza drużyna. 🙂 Ostatecznie całym środowiskiem zrobilismy 19 paczek ubrań, żywności,poduktów chemicznych oraz innych upominków. Zorganizowaliśmy również lodówkę oraz tonę węgla na zimę. Dziekujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania paczki! Dziękujemy za wielkie serca i wielką pomoc oraz za wspaniałe kartki świateczne 🙂

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Pan Jan był bardzo zaskoczony naszą wizytą. Do końca się nie spodziewał, że dostanie paczkę. Na początku rozpakowywania trafił na laurki zrobione przez dzieci, z życzeniami świątecznymi. Bardzo się wzruszył, pojawiły się łzy w jego oczach i powiedział: „nie spodziewałem się takich życzeń, dziękuje bardzo, piękne są”. Pan Jan bardzo ucieszył się z czapki, którą od razu przymierzył. W mieszkaniu było dużo radości tego dnia. Szczególnie, gdy zobaczył ile dostał odzieży z oraz butów, które „pasowały mu idealnie”. Dla radia, które otrzymał, od razu znalazł miejsce na telewizorze. Pan Jan okazywał dużo wdzięczności przekazując Darczyńcom życzenia świąteczne.

Co chce przekazać wolontariusz?Chciałbym Wam bardzo podziękować za przygotowanie paczki. Cieszę się, że to akurat z Wami mogłem pracować, dla tak pięknego celu, jak pomoc drugiemu człowiekowi. Bardzo miło mi Was było poznać. Życzę Wam spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, dużo miłości i jedności w Waszych rodzinach. Pozdrówcie ode mnie wszystkich harcerzy, od najmniejszych do największych! 😉 Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

„Bardzo dziękuję za wszystko co dostałem. Życzę spokojnych Świąt Bożego Narodzenia”.