Wesołych Świąt!

Bardzo dziękujemy  za czas wspólnej wigilii drużyny. Dziękujemy za przybycie wszystkim poprzednim drużynowym 26 GDH „Knieje” oraz rodziców.  Państwa obecność bardzo umiliła dzisiejszy wieczór!

Przekazujemy również parę świeżych informacji:

  1. W najbliższą niedziele o godzinie 16:30 odbędzie się uroczysta Msza Święta z przekazaniem Betlejemskiego Światełka Pokoju w kościele Św. Piotra i Pawła w Gliwicach. Więcej informacji tutaj ->  BŚP W Katedrze Zapraszamy wszystkich harcerzy wraz z rodzicami na to wydarzenie!
  2. Przypominamy również  o zbiórkach zastępów w okresie przerwy świątecznej. Temat zbiórek zostanie przekazany zastępowym.  Termin i miejsce zbiórki należy ustalić z druhną Agatą do 22.12.2015r.
  3. Niedługo na stronie ukażą się wszystkie zdjęcia z biwaku, BŚP oraz Wigilii drużyny. Dlatego  śledzie naszą stronę internetowa i sprawdzajcie na bieżąco zakładkę Grafika.
  4. Pierwsza zbiórka w nowym roku odbędzie się 7 stycznia 2016! Czekamy na Was! 

Życzymy dużo wypoczynku, spokoju, radości oraz rodzinnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia. Mamy nadzieje że niektórzy z was dostaną od Mikołaja wymarzone mundury harcerskie. 😉

Wesołych Świąt i Szczęśliwego nowego roku!

Życzy Kadra 26 GDH

Do zobaczenia za rok! 🙂

wesołych świat