Podziękowania- Szlachetna Paczka

Kochani,
Jeszce raz bardzo Wam dziękuje każdemu za włożony wkład w szlachetną paczkę. Każda rzecz, którą przynieśliście, piękne laurki i pasja z jaką tworzyliście tą paczkę sprawiła na czyjeś twarzy pojawiła się radość. Myślę, że zrobiliśmy razem naprawdę wielką rzecz! 🙂  Rodzina dostała już naszą paczkę, a oto krótka relacja ze spotkania z jej wręczania:

Gdy wnieśliśmy wszystko, rodzina była bardzo zszokowana. Na chwilę zamilkli i patrzyli tylko na paczki i po sobie, kto pierwszy otworzy jakieś pudełko. Po namowach zaczęła pani Iwona. W pierwszym pudełku były buty dla Kamila, których wygląd bardzo się spodobał pani Iwonie, chwilę później buty zostały przymierzone i pasowały idealnie. Następnie otwarli pudełko z zeszytami i innymi przyborami szkolnymi. Pani Iwona bardzo się z tego ucieszyła – powiedziała do dzieci, że teraz będą mogły swobodnie pisać i malować. W końcu dodarliśmy do pudełka ze słodyczami – mała Magda od razu chwyciła biszkopty, które bardzo lubi i maszerowała z nimi po pokoju. Buty Magdy również się spodobały, od razu rodzina je przymierzyła, a Madzia dreptała w nich dalej, próbując wejść do co większych pudeł. Pani Iwona szybko przechwyciła kubki i odłożyła na bok, mówiąc do dzieci: „Mama teraz będzie miała z czego napić się kawy.”. W momencie, gdy zobaczyła garnki, na twarzy pojawił się wyraźny uśmiech. Pani Iwona bardzo doceniła ubrania dla dzieci, które zapewnią im ciepło w zimie. Małej Madzi spodobała się lalka z blond włosami, którą porządnie przytuliła. Dzieci były bardzo zszokowane i niewiele mówiły.
 Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Chciałbym bardzo podziękować za przygotowanie paczki, która dokładnie odpowiadała potrzebom rodziny. Widać, że wszyscy włożyliście bardzo dużo pracy w przygotowanie paczki. Dziękuję!
Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Bardzo mocno chciałabym podziękować darczyńcy i życzyć wszystkiego najlepszego na święta.
W XV edycji SZLACHETNEJ PACZKI impuls do zmiany otrzymało ponad 20 700 rodzin, których odwiedziło ponad 10 000 wolontariuszy. Paczki przygotowało ponad 700 000 darczyńców. Dziękujemy, że byłeś wśród nich!

Czuwaj!

Sam. Agata Gorszanówszlachetna paczka

prezentyyy